O mnie

Mam na imię Renata, jestem mamą dwójeczki chłopaków rok po roku, żoną, duchem niespokojnym, ciągle w biegu, ciągle zaczytana. Wielozadaniowość to moje środowisko naturalne 🙂 Pewnie dlatego przez lata odnajdowałam się jako Marketing Manager, czyli w pracy w której jeden projekt gonił drugi, a tworzenie nowych tekstów i projektów graficznych było fascynującym wyzwaniem.

Lubię czytać o prozdrowotnych właściwościach produktów, a później z nich tworzyć dania. Nie mam pewności czy potrafię gotować… bo gotuję z głowy, a moich dań zazwyczaj nie da się ani nazwać, ani drugi raz powtórzyć … dlatego muszę je od razu spisywać 🙂

Lubię chłonąć wiedzę, a potem wykorzystywać ją z pożytkiem dla mojej rodziny. Ten blog jest wyrazem moich zainteresowań oraz zmagań w zapewnieniu zdrowia oraz rozwoju moim synom, zwłaszcza starszemu. Munio jest bardzo aktywnym chłopaczkiem, taki typ co nie usiedzi nawet sekundy, do tego bardzo często choruje. Wierzę, że nie jest to jego prawdziwa natura i dietą, suplementacją oraz właściwym podejściem wychowawczym* uda mi się go doprowadzić do stanu równowagi.

To właśnie ze względu na synków rzuciłam pracę na etacie i chcę zostać przedsiębiorczą mamą. Ten blog (jak i grupa na FB „co i gdzie kupić 3xbez”) to mój sposób na rozwijanie nowych kompetencji. Uczę się obsługi bloga, programu graficznego, obsługi portali społecznościowych, pisania autorskich tekstów, fotografowania. To kompletnie nowy poziom satysfakcji z pracy 🙂 Jeśli chcecie mi towarzyszyć w tej drodze, zapraszam.

*polecam książkę „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”